ZAREJESTRUJ nazwa użytkownika hasło PL EN

Usługi

Proponujemy Państwu modernizację starych urządzeń (sterylizatorów, suszarek, cieplarek, dezynfektorów, pieców muflowych i innych), która przedłuży im życie na kolejne lata i sprawi, że staną się bardziej przyjazne dla użytkownika i będą w stanie sprostać wymogom określanym przez normy.

 

 

Wraz z postępem technologii zaczęły rosnąć wymagania stawiane urządzeniom. Coraz istotniejsze stało się spełnianie wymogów określanych przez normy. Stare urządzenia, nie zawsze są wstanie im sprostać. Koszt nowych często przewyższa możliwości finansowe przedsiębiorstwa. Dlatego modernizacja jest optymalnym rozwiązaniem.

Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją sterowników i rejestratorów urządzeń laboratoryjnych związanych z realizacją procesów cieplnych. Procesy cieplne, cykle sterylizacji znamy zarówno od ich strony technicznej, jak również od strony opanowania algorytmów, ich przeprowadzania, wymagań jakie muszą spełniać w odniesieniu do obowiązujących norm.Nasze doświadczenie pozwoliło nam modernizować nie tylko układy sterowania, ale również całą automatykę w połączeniu z układami mechanicznymi oraz wprowadzać niezależną rejestrację.Duża różnorodność eksploatowanych urządzeń wymaga w wielu wypadkach indywidualnego podejścia do wykonania modernizacji lub remontu urządzenia. Oczywiście podstawowym warunkiem, który musi być spełniony jest jego zadowalający stan techniczny - taki, by możliwe było osiągnięcie zamierzonego celu, w wyniku podjętych przez nas działań.Do chwili obecnej możemy pochwalić się dużą Ilością sprzętów, które zmodernizowaliśmy i dostosowaliśmy do współczesnych wymagań, zarówno w placówkach medycznych, takich jak np.: szpital im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, Szpital w Środzie Wielkopolskiej, I Szpital Wojskowy w Krakowie i innych, jak również w firmach farmaceutycznych: Polfa Tarchomin w Warszawie, Polfa w Lublinie, Vet-Agro, BIOMED w Lublinie, oraz w instytutach lub zakładach przemysłowych np.: firma Herbapol, Inspektorat Weterynaryjny w Katowicach i w innych.