ZAREJESTRUJ nazwa użytkownika hasło PL EN

Modernizacja urządzeń

DROGA DO NOWOCZESNOŚCI BEZ ZAKUPU NOWEGO SPRZĘTU

Mamy duże doświadczenie w modernizacji starych technologicznie urządzeń takich jak m.in.:

  1. STERYLIZATORY PAROWE
  2. STERYLIZATORY GAZOWE
  3. URZĄDZENIA GRZEWCZE

Zaufało nam wielu klientów, w tym:

  • duże firmy farmaceutyczne jak JELFA czy POLFA,
  • WiW (Wojewódzki Inspektorat Weterynaryjny), gdzie modernizujemy, m.in. piece muflowe,
  • sanepidy na terenie całego kraju, gdzie modernizujemy różnego rodzaju urządzenia.

Technologia biegnie do przodu, a wraz z nią pojawiają się nowe normy i rozporządzenia wymuszające na nas korzystanie z najnowszych technologicznie urządzeń spełniających rozmaite wymogi, w tym podłączenie do komputera, rejestrację i archiwizację pracy.

Jednak starsze technologicznie urządzenia nawet jeżeli pracują bezawaryjnie i jesteśmy z nich zadowoleni, nie potrafią sprostać nowym wymogom prawnym przez co są skazane na 'stracenie', czy na pewno?

Zakup nowego specjalistycznego sprzętu to często kwoty w wysokości setek tysięcy, a nawet kilku milionów złotych. Kwoty te są tym bardziej bolesne jeśli musimy wymienić urządzenia, które dobrze nam służą i nie podlegają znaczącym awariom. Nasza firma proponuje alternatywne rozwiązanie - zamiast zakupu nowego sprzętu dopasowujemy Twoje urządzenie do współczesnych standardów, poprzez ich modernizację głównie w zakresie elektroniki. 

Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją sterowników i rejestratorów, urządzeń laboratoryjnych związanych z realizacją procesów cieplnych. Procesy cieplne, cykle sterylizacji znamy zarówno od ich strony technicznej, jak również od strony opanowania algorytmów, ich przeprowadzania, wymagań jakie muszą spełniać w odniesieniu do obowiązujących norm. Nasze doświadczenie pozwala nam modernizować nie tylko układy sterowania, ale również całą automatykę w połączeniu z układami mechanicznymi oraz wprowadzać niezależną rejestrację. Taka inwestycja jest wysoko opłacalna finansowo i w pełni satysfakcjonująca od strony użytkowej, jak i obowiązujących norm. Zmodernizowane urządzenia pracują jeszcze przez bardzo wiele lat, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi prawne, co nie byłoby możliwe bez modernizacji.

 

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, jak i możliwością modernizacji Twoich urządzeń .