ZAREJESTRUJ nazwa użytkownika hasło PL EN

MEDOK 2D

MEDOK 2D
ZNAKOWANIE I EWIDENCJA NARZĘDZI CHIRURGICZNYCH

MEDOK 2D jest naszym najnowszym produktem z serii systemów MEDOK, przeznaczonym do identyfikacji i ewidencji pojedynczych narzędzi chirurgicznych.

System oprócz aplikacji komputerowej MEDOK 2D składa się również z usługi znakowania narzędzi chirurgicznych specjalistycznym kodem 2D Data Matrix, których połączenie umożliwia szczegółową identyfikację i interpretację każdego narzędzia na podstawie wielu informacji zawartych w naniesionym. W małym kodzie 2D (3 x 3mm), zawartych jest wiele informacji, m.in. takich jak: nazwa narzędzia, właściciel, użytkownik, producent, numer katalogowy, data zakupu, lokalizacja narzędzia, termin upływu sterylności

Ponadto, MEDOK 2D wspomoże w prowadzeniu nadzoru nad instrumentarium szpitala oraz ułatwi jego inwentaryzację, dostarczając przy tym licznych raportów i statystyk.

Jeżeli oprogramowanie MEDOK 2D zostanie połączone z systemem MEDOK CS nadzorującym obieg narzędzi w Centralnej Sterylizatorni, wówczas możliwe jest uzyskanie pełnej informacji na temat każdego z oznakowanych narzędzi, m.in.: stanu zużycia danego narzędzia, jego aktualną lokalizację i status, pełną historię czynności związanych z tym narzędziem i wiele więcej.

 

Szczegółową informację uzyskają Państwo telefonicznie lub drogą elektroniczną